تعداد بازدید کنندگان 2004
شنبه 3 بهمن 1394-13:31:13


مهمترین نکته در خرید گوشی آیفون کارکرده چیست؟

آیا می دانستید اپل Activation Lock و Find My iPhone را برای راحت‌تر ردیابی شدن آیفون‌های دزدیده‌شده‌ طراحی کرده استیکی از مهمترین نکاتی که شما باید مد نظر داشته باشید این است که صاحب قبلی حتماً Activation Lock دستگاه خود را غیرفعال کرده باشد،چرا که در غیر این صورت می‌توان گفت که بر سر خریدار آیفون کارکرده کلاه رفته است و در واقع از دید اپل یا آیکلاد چنین آیفونی دزدیده‌شده محسوب می‌شود.ولی سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه از وضعیت قفل بودن آیکلاد یک آیفون کارکرده مطلع شویم.برای فهمیدن این موضوع با ما همراه باشید.

 

همیشه سعی در هنگام خرید گوشی دست دوم به فروشنده اعتماد داشته باشید و او را بشناشید چرا که احتمال دارد گوشی کارکرده ای که شما قصد خرید آن را دارید مشکلات زیادی داشته باشد که شما از آن بی اطلاع باشید.اما اگر ناچار به خرید گوشی از فردی ناآشنا شدید ترفندهایی برای تشخیص از سالم و مطمین بودن گوشی وجود دارد و ما در اینجا نکته ای مهم در هنگام خرید گوشی آیفون کارکرده را به شما یادآوری می کنیم.

 

 

 با توجه به امنیت بالای گوشی های آیفون اطلاع از وضعیت قفل بودن آیکلاد یک آیفون کارکرده نکته بسیار مهمی است که شما قبل از خرید گوشی حتما باید آن را چک کنید که مراحل آن به صورت می باشد:

 

 

 

شما برای چک کردن اینکه آیا Activation Lock و یا Find My iPhone گوشی فعال است یا خیر به آدرس زیر بروید:

 

 icloud-find-my-iphone-last-location.jpg

 

پس یکی از مهم‌ترین کارهایی که به هنگام خرید یک آیفون کارکرده در کنار تست سلامت آن لازم است انجام دهید این است که مطمئن شوید آیکلاد آن Unlock یا بدون قفل است. برای بررسی این موضوع مهم مراحل زیر را باید طی کنید:

 

 ios-8-serial-number-.png

 

 

 

    به Setting > General > About بروید.

 

    در این قسمت به دنبال شماره IMEI یا همان شماره‌سریال دستگاه خود بگردید.

 

    سپس با یادداشت کردن این شماره به وب‌سایت زیر بروید و شماره‌سریال آیفون خود را در خط اول وارد کرده و بعد کد امنیتی لازم را پرکنید.            

 

https://www.icloud.com/activationlock/

 

 

 11111.jpg

سپس به شما نشان داده خواهد شد که Activation Lock آیفونی که شماره‌سریال آن را وارد کرده‌اید فعال است یا خیر. اگر به‌مانند تصویر پایین جلوی این گزینه کلمه On نوشته‌شده بود یعنی اکانت آیکلاد آن قفل است و صاحب قبلی می‌بایست قفل آن را با وارد کردن مشخصات اپل آیدی خود باز می‌کرده است که در واقع همان طور که گفت هشد این مسـأله در خرید آیفون دست دوم بسیار مهم است چرا که ممکن است کسی که شما گوشی را از او خریداری کردید،صاحب آن گوشی نباشد.

 22222.jpg

 منبع:بروزرسانی

 

 

.

 

 


کلمات کلیدی

نظرات 0
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
آدرس وب سایت / وبلاگ
نظر شما
= 67 + 8
مطالب برتر
مطالب پربینندهپربازدیدهای یک ماه قبلپربازدیدهای دو ماه قبلپربازدیدهای سه ماه قبل