تعداد بازدید کنندگان 6719
دوشنبه 14 تير 1395-20:7:20


جشن مهرریزان از رها تا رهایی

26-27 تیر 1395 - سالن فرهنگیان خویسالانه سه درصد از بیماران سرطانی را کودکان زیر ۱۵ سال تشکیل می دهند. متاسفانه این آمار در حال افزایش است و  آگاهی و ملزومات مقابله با سرطان کودکان چندان امیدبخش نیستند. اما از طرفی نیز احتمال درمان قطعی سرطان  در کودکان بیشتر است و هزینه های درمان به نسبت پایین تر.
کانون باران امید و مهر(بام) قصد دارد با جشنی که تمام عواید آن صرف کودکان سرطانی شهرمان خوی، خواهد شد استارت سلسله برنامه هایی را بزند که منجر به اقدامی اساسی در باب کودکان سرطانی خوی شود.
جشن "از رها تا رهایی" که همراه با اجرای موسیقی زنده پاپ، موسیقی آشیق، رقص آذربایجانی، تک نوازی تار، پرفورمنس و برنامه های متنوع دیگر خواهد شد، در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه برگزار خواهد شد و هزینه بلیت آن ۱۲ هزار تومان می باشد. از تمام عزیزان درخواست داریم که هم به جهت داشتن روزی شاد همراه خانواده و هم به جهت اجر معنوی، در مراسم مشارکت فرمایند.
برنامه در سالن فرهنگیان خواهد بود و ساعت شروع آن ۱۹:۳۰ خواهد بود.
برای تهیه بلیت می توانید از محل کانون اقدام نمایید و یا با ریختن مبلغ به حساب کانون و اطلاع ادمین های گروه تلگرامی و یا کانال و یا تماس با شماره تلفن 09145223122 به صورت غیر حضوری بلیت تهیه بفرمایید.کلمات کلیدی

نظرات 0
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
آدرس وب سایت / وبلاگ
نظر شما
= 51 + 7
مطالب برتر
مطالب پربینندهپربازدیدهای یک ماه قبلپربازدیدهای دو ماه قبلپربازدیدهای سه ماه قبل