تعداد بازدید کنندگان 6101
يکشنبه 21 شهريور 1395-14:1:14


تعرفه واردات انواع تخمه آفتابگردان و کدو از ۴ درصد به ۱۰ درصد افزایش پیدا کرد

اخیر در جلسات مشترک با جهادکشاورزی تعرفه انواع تخم کدو و آفتابگردان از ۴ درصد به ۱۰ درصد افزایش پیدا کردبه گزارش خوی آنلاین ، تقی کبیری نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی شامگاه دیروز(۲۰شهریور) در مراسم بهره برداری از فاز توسعه کارخانه نساجی خوی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: در بحث تخمه آفتابگردان و کدو نیاز مبرمی به کمک و بحث تعرفه های این دو محصول داریم و جاده ایواوغلی و پیرکندی را باید در اولویت کارها قرار دهیم تا بین معادن بتوان به راحتی تردد کرد.

 

وی افزود: دولت امسال عنایت ویژه ای برای راه اندازی واحدهای کوچک و متوسط گذاشته و خواستاریم تا به شهرستان خوی نگاه ویژه تری شود چرا که خوی دومین شهر بزرگ استان بوده و دومین شهر صنعتی استان است اما متاسفانه در اشتغال و سرمایه گذاری رتبه سوم را داریم که در صورت ادامه این روند وضعیت نامطلوبی در این شهر به وجود خواهد آمد.

 

 

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت، در ادامه این مراسم در پاسخ به گلایه نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی مبنی بر نرخ تخمه آفتابگردان و کدو اظهار داشت: اخیر در جلسات مشترک با جهادکشاورزی تعرفه انواع تخم کدو و آفتابگردان از 4 درصد به 10 درصد افزایش پیدا کرد.

 

 

 

وی افزود: با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت می توان رقم تعرفه ها را باز هم افزایش داد.

 

وی بیان کرد: مرز رازی به عنوان یکی از امن‌ترین و نزدیک‌ترین مرزهاست بنابراین  این مرز نیاز مبرم به توجه خاص در بخش صادرات و واردات دارد.

 

نعمت زاده نصریح کرد: از آغاز به کار دولت یازدهم تا کنون پانزده هزار واحد نیمه تمام یا طرح توسعه یافته در کشور به بهره برداری رسیده استکلمات کلیدی
نظرات 0
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
آدرس وب سایت / وبلاگ
نظر شما
= 51 + 5
مطالب برتر
مطالب پربینندهپربازدیدهای یک ماه قبلپربازدیدهای دو ماه قبلپربازدیدهای سه ماه قبل