تعداد بازدید کنندگان 5465
يکشنبه 25 مهر 1395-12:6:12


بارش برف پاییزی در خوی

بارش برف از دیروز شنبه در ارتفاعات شهرستان خوی و چالدران آغاز شده و ضمن سفید پوش شد منطقه موجب افت شدیدد دمای هوا شده استبه گزارش خوی آنلاین ،بارش برف از دیروز شنبه در ارتفاعات شهرستان خوی و چالدران آغاز شده و ضمن سفید پوش شد منطقه موجب افت شدیدد دمای هوا شده است.

 

براساس اعلام کارشناسان هواشناسی استان ارتفاع بارش برف در کوه های اطراف چالدران به بیش از ۱۵ سانتیمتر می رسد.

 

میزان بارش باران در چالدران از شب گذشته تاکنون ۱۷ میلیمتر بوده و طی ساعات آینده شاهد افت محسوس دما تا ۱۵ درجه در این شهرستان خواهیم بود.

 

با ورود یک موج هوای سرد، دمای هوای این شهرستان در شبانه روز گذشته ۱۰ الی ۱۲ درجه کاهش پیدا کرده و به ۲ درجه بالای صفر رسیده است.

 

همچنین هواشناسی آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای نسبت به سرمازدگی محصولات کشاورزی در این استان هشدار داد.

 

اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی در اطلاعیه شماره ۲۵خود اعلام کرد: بررسی خروجی نقشه های پیش یابی از ورود امواج ناپایدار از اوایل هفته جاری به استان آذربایجان غربی حکایت دارد.

 

بر اساس این اطلاعیه ورود این امواج ناپایدار از روز شنبه سبب بروز ناپایداری های جوی بشکل افزایش ابر، وزش باد ورگبار ورعدبرق در شمال ومرکز استان شده است.

 

اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی در پایان این اطلاعیه هشدا داد که با توجه به ریزش هوای سرد از اوایل هفته جاری احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی در طول هفته آینده دور از انتظار نیست.

منبع: خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی
نظرات 0
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
آدرس وب سایت / وبلاگ
نظر شما
= 52 + 6
مطالب برتر
مطالب پربینندهپربازدیدهای یک ماه قبلپربازدیدهای دو ماه قبلپربازدیدهای سه ماه قبل