تعداد بازدید کنندگان 4793
سه شنبه 27 مهر 1395-19:30:19


مشارکت مردم خوی در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری خیلی پایین است

متاسفانه تاکنون مشارکت و ثبت‌نام اینترنتی سرشماری مردم خوی متناسب با میزان جمعیت و انتظار نیست.به گزارش خوی آنلاین حسین سیوانی اصل اظهار داشت: بدون سرشماری نفوس جمعیت کشوری هیچ برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کلان امکان تدوین ندارد و روند تشکیل ستاد سرشماری شهرستان خوی موفق و به موقع بوده و حدود 18 نفر با دارا بودن سوابق اجرایی و توانمندی در این ستاد فعالیت می‌کنند.

 

وی افزود: ثبت نام اینترنتی جهت سرشماری یکی از ارزان‌ترین و به‌روزترین شیوه‌هاست و کسانی که به این شیوه ثبت‌نام می‌کنند می‌توانند در زمان آغاز مرحله دوم ثبت‌نام که به‌صورت خانه به خانه انجام می‌گیرد کد رهگیری دریافتی خود را تحویل دهند.

 

فرماندار خوی بیان کرد: قطعا منابع هر کشوری محدود است و مدیران ارشد حکومتی و سیاستمداران بدون اطلاع از آمار نمی‌توانند برای تخصیص منابع به اولویت‌ها برنامه‌ریزی داشته باشند و خوشبختانه بعد از انقلاب اسلامی مردم در این راستا به بلوغ فکری رسیدند و رسانه‌ها نیز وظیفه دارند تا آگاهی مردم در این زمینه را ارتقا دهند.

 

سیوانی تصریح کرد: متاسفانه تاکنون مشارکت و ثبت‌نام اینترنتی سرشماری مردم خوی متناسب با میزان جمعیت و انتظار نیست و این شهرستان رتبه آخر را در استان از لحاظ میزان مشارکت مردم به خود اختصاص داده است.

 

وی ضمن اشاره به روند فعالیت فرودگاه خوی نیز گفت: تصمیمی که در گذشته برای اداره فرودگاه گرفته شده بود مطلقا درست نبود اما بعضی از شرایط چنان ایجاب می‌کند که چنین تصمیماتی نیز در زمان خودش منطقی باشد اما باید این مسئله به ‌خوبی تحلیل شود که اگر فرودگاه خوی تعطیل شود چه مزیت‌ها و آسیب‌هایی دارد.

 

فرماندارخوی افزود: در حال حاضر کشور به‌شدت در تحریم ظالمانه قرار دارد و صنعت هوایی دولت را تحت فشار قرار داده است و وجود چنین شرایطی خود به خود باعث می‌شود فرودگاه‌هایی از قبیل فرودگاه خوی از رده خارج شوند.

منبع تسنیم

کلمات کلیدی
نظرات 0
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
آدرس وب سایت / وبلاگ
نظر شما
= 56 + 2
مطالب برتر
مطالب پربینندهپربازدیدهای یک ماه قبلپربازدیدهای دو ماه قبلپربازدیدهای سه ماه قبل