تعداد بازدید کنندگان 1530
يکشنبه 11 دی 1395-19:57:19


دهن کجی شما به حماسه 9دی را فراموش نمی کنیم

همه حرکات و رفتارهای مسئولین و خاصه شخص شما در این شهر مورد رصد و تحلیل دانشجویان انقلابی و با بصیرت خوی میباشد.جمعی از دانشجویان موسسات آموزش عالی و دانشگاه های شهرستان خوی در نامه ای سرگشاده خطاب به فرماندار این شهرستان در خصوص عدم شرکت در مراسم گرامیداشت 9 دی سوال کردند؟ متن این نامه به شرح زیر است:

 

معاون محترم استاندار و فرماندار محترم شهرستان خوی جناب آقای سیوانی

 

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و با درود به روح بلند امام خمینی رحمه الله علیه و شهدای عزیزانقلاب و همچنین آرزوی سلامتی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و همچنین آرزوی توفیق دولت جمهوری اسلامی ایران در عرصه های ملی و بین المللی، ضمن عرض ادب و احترام ما دانشجویان بیدار و انقلابی شهرستان خوی  سخنی چند با جنابعالی داشتیم.

 

همانطور که مستحضرید و بارها و بارها از کلام و بیان مقتدایمان امام خامنه ای عزیز شنیده اید فتنه و فتنه گری در تمامی ابعاد خط قرمز نظام اسلامی است و بی توجهی یا دهن کجی فردی به آن، می تواند به نیروهای انقلابی،گرایی از افکار، اندیشه ها و احیانا متامع شخص را بنمایاند. آنطور که واقف هستید حماسه ملی 9 دی در سال 1388 مُهر پایانی بود بر یاوه گویی های عده ای خودفروخته؛ که حساب شده در زمین دشمن بازی کردند، لیکن با درایت و هدایت هوشمندانه رهبری و حضور عوام بابصیرت در صحنه موفق نشده و دست از پا درازتردر سر جای خویش نشستند و این اوج عطوفت و رأفت نظام اسلامی بود که برابر مصوبه شورای عالی امنیت ملی و مطابق با اصل 176 قانون اساسی، صرفا با حصر خانگی سران فتنه با آنها برخورد کرد و حکم محاربه را بر آنان اجرا ننمود.

 

با توجه به این که شخص شما مدیر اجرایی و مقام عالی دولت ایران اسلامی در شهرستان خوی هستید ، شما را به بیانات اخیر رئیس جمهور محترم دکتر حسن روحانی ارجاع می دهیم که در مواضعی صریح و شفاف گفتند:

 

"۹دی یک حرکت بزرگ مردم برای دفاع از امام حسین، خاندان رسالت، حق، نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و مسیر حق بود"؛ حداقل انتظار این بود که همسو با رئیس جمهور محترم دولت تدبیر و امید و سایر فرمانداران استان آذربایجان غربی پیامی صادر و همگام با سایر مسئولین شهرستان خوی در مراسم گرامی داشت 9 دی حضور می یافتید.

 

جناب آقای سیوانی ، فرماندار محترم خوی!

 

 از آنجایی که روحیه انقلابی در دانشجو بیدار است و پویایی و سرزندگی خاصی دارد ، لازم به ذکر است که بدانید و آگاه باشید! همه حرکات و رفتارهای مسئولین و خاصه شخص شما در این شهر مورد رصد و تحلیل دانشجویان انقلابی و با بصیرت خوی میباشد. اینکه جنابتان نه تنها درباره موضوع حماسه یوم الله 9 دی موضع نگرفتید بلکه می دانیم که عدم حضورتان به هر بهانه ای در مراسم در محل بقعه شیخ نوایی، از قبل تعیین شده و پیامی جز دهن کجی شما نسبت به این یوم الله ندارد. تعجب آور اینکه هیچ یک ازمعاونان و کادر اجرایی فرمانداری نیز در این مراسم شرکت نکرده و باز تعجب آور تر اینکه شما در وقت اداری و غیراداری روزهای 8 و9  دی در کانال تلگرامیِ شخصی تان از هر باغ وبستانی سخن رانده اید ولی هیچ اشاره ای به این موضوع مهم نداشتید.

 

جناب آقای سیوانی فرماندار خوی!

 

قطعا اقدام به نگارش نامه سرگشاده تنها روش واکنش ما در برابر این بی تفاوتی آشکار از طرف یک مسئول اجرایی کشور نسبت به ارزش ها و تعلقات این مردم همیشه در صحنه نخواهد بود. با علم به این که تفکرات جنابتان را کاملا رصد کرده و می دانیم با چه شخصیتی روبرو هستیم، لازم دانستیم با این اعلام موضع، شما نیز بدانید که نیرو های انقلاب اسلامی و فدائیان خط امام و رهبری  در این شهر بیدار و تیزبین هستند و از هیچ تذکر و امر به معروفی نیز باک ندارند که هیچ، حتی این اخطار را وظیفه شرعی و الهی خویش می دانند و درصورتی که امور با تذکر لسانی و امر به معروف و نهی از منکر حل نشود، حق عمل به توصیه ها و وصیت سیاسی- الهی امام خمینی رضوان الله علیه رابرای خود محفوظ می دانیم.

 

 

 

جمعی از دانشجویان بیدار و انقلابی شهرستان خوی

منبع اروم نیوز


کلمات کلیدی
نظرات 0
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
آدرس وب سایت / وبلاگ
نظر شما
= 57 + 4
مطالب برتر
مطالب پربینندهپربازدیدهای یک ماه قبلپربازدیدهای دو ماه قبلپربازدیدهای سه ماه قبل